Üveyslere Atılan İftiralar

Allahın ve Resulunun Selamı Bereketi Üzerinize Olsun Sevgili Kardeşlerimiz.. .🌹

Gün geçmiyor ki bizlere   Allah ve Resulunün rızasını kazanmaktan başka hiç bir derdi olmayan üveyslere çirkin yakıştırmalar ve iftiralar atılmasın.. Ama biliyoruz ki kişi bilmediğinden korkar.. Karanlıktan korkar .. hal böyleyken bize atılan iftiralardan değil atılan iftiralara verdiğimiz cevaplardan tanıyınız…

Ve en önemlisi bu iftiraları atan kalpleri ve gözleri mühürlenmiş çok çirkin amellere gömülmüş kişilerin asıl yüzlerini ve kişiliklerini size göstermektir..  Bizim kimse ile şahsi bir derdimiz yoktur.. ancak malesef öyle bir hale getirildiki kendimizi ifade edemez olduk.. ve bu iftiraları atanları Rabbimize havale ettikten sonra siz kıymetli kardeşlerimizede bu kişilerin asıl niyetlerini ve yüzlerini göstererek itibar etmemenizi sağlamaktır..

Sitemizde inşallah bize asılsız iftiralar atan misal NESLİHAN TAMER  isimli şahıs gibi kişilerin isimlerini ve attıkları iftiraları yayınlayıp.. perde arkasındaki konuşmalarını , iki yüzlülüklerini , riyakarlıklarını kısaca kirli oyunlarını sizlerle paylaşacağız..  Bunun amacı bize verdikleri zarar değil siz gerçeği , doğruyu ve güzeli arayan Rabbinin aşkını arayan kıymetli kardeşlerimize verdikleri zararın önüne geçilmesi içindir..

İletişim : bilgi@veyselkarane.com 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir